Ką reikia žinoti apie rudeninę žvejybą?

Ką reikia žinoti apie rudeninę žvejybą?

Rudeninė žvejyba gali būti puikus būdas praleisti dieną lauke. Oras paprastai būna švelnus, lapai keičia spalvas, o žuvys kimba! Šiame vadove aptarsime viską, ką reikia žinoti apie rudeninę žvejybą. Kalbėsime apie tai, kokių žuvų galite tikėtis sugauti, kaip pasiruošti kelionei ir kur žvejoti rudenį. Nesvarbu, ar esate patyręs žvejys, ar pradedantysis, skaitykite toliau ir gaukite naudingų patarimų!

Pirmiausia pakalbėkime apie žuvų rūšis, kurių galite tikėtis pagauti rudenį. Šiuo sezonu daugelis gėlavandenių žuvų rūšių yra aktyvios ir maitinasi. Keletas pavyzdžių: ešeriai, upėtakiai, karosai, šamai, saulažuvės, vėgėlės. Taip pat gali pavykti sužvejoti kai kurių jūrinių žuvų rūšių, pavyzdžiui, plekšnių, dryžuotųjų ešerių ir melsvųjų ešerių.

Toliau pakalbėkime apie pasiruošimą kelionei. Nesvarbu, ar žvejosite ežere, ar vandenyne, reikės tų pačių pagrindinių įrankių. Būtinai pasiimkite daug masalų, šėryklų ir įrankių, šaldytuvą, kad laimikis būtų šaltas, ir meškerę bei ritę. Taip pat nepamirškite apsirengti pagal oro sąlygas; jei tikimasi lietaus, pasiimkite neperšlampamą striukę ir kelnes nuo lietaus.

Galiausiai apžvelkime, kur turėtumėte žvejoti rudenį. Jei ieškote gėlavandenių žuvų rūšių, geriausia žvejoti ežeruose arba upėse. Stenkitės rasti vietas, kuriose yra daug priedangų, pavyzdžiui, nukritusių rąstų, akmenų ar augmenijos. Jei ieškote sūriųjų vandenų žuvų, pabandykite žvejoti nuo prieplaukos ar paplūdimio. Ieškokite vietų, kuriose yra nuokalnių ir struktūrų, kurios vilioja žuvis.

Turėdami šį vadovą, esate pasirengę rudeninei žvejybai! Taigi keliaukite ir sužinokite, kokias žuvis galite pagauti! Sėkmės!

Eiti prie įrankių juostos